b

Broaster Chicken

Broaster Chicken


Broaster Chicken to amerykańska sieć działająca od 1954 roku, która w USA i na całym świecie ma ponad 10.000 lokali. Pierwszy w naszym kraju otwarto w Galerii Tęcza w Kaliszu, później w galerii w Zamościu, Świdnicy i Kłodzku.

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.broaster.pl

Broaster Chicken to soczyste, aromatyczne i delikatne mięso podawane w chrupiącej firmowej panierce. Oryginalne przepisy i receptury marynat, które nadają kurczakowi niepowtarzalny smak są zastrzeżone i ściśle chronione. Jak podkreślają dietetycy sieci, mięso Broaster Chicken ma nie tylko znakomite walory smakowe, ale przede wszystkim opatentowany sposób ciśnieniowego smażenia. Co to oznacza?

Żywność przygotowywana pod kontrolowanym ciśnieniem wewnątrz szczelnie zamkniętego naczynia nie nasiąka tłuszczem, nie traci wody i zyskuje lepszy smak. Przyrządzanie potraw w specjalnym piecu ciśnieniowym chroni je przed utratą wody. Podczas tradycyjnego smażenia w głębokim oleju woda ucieka w postaci pary wodnej i jest zastępowana... tłuszczem. Mięso potrafi wtedy wchłonąć aż 20 procent oleju! Smażenie ciśnieniowe zachowuje wilgotność i naturalne soki produktów zapobiegając wchłanianiu oleju. Badania przeprowadzone w Instytucie Southern California Gas Company Commercial Equipment Centre udowodniły, że przy zastosowaniu smażenia ciśnieniowego wchłanianie oleju spożywczego na ok. 0,5 kg smażonego kurczaka zmniejsza się z 60 do 90%.

Czy smażenie ciśnieniowe polepsza wartości odżywcze smażonego kurczaka?

Jest to możliwe. Sieć Broster oferuje unikatowy sposób przyrządzania kurczaka. Wszystko zaczyna się od zastosowania firmowej marynaty, która zapewnia doskonały, jedyny w swoim rodzaju smak całej potrawy uzyskiwany dzięki smażeniu ciśnieniowemu. Wyśmienity smak kurczaka wynika z zastosowania marynaty, a nie panierki dlatego też produkty wymagają jedynie jej cienką warstwę. W rezultacie kurczak jest mniej kaloryczny, zawiera mniej tłuszczu oraz znacznie mniej węglowodanów niż w przypadku produktów innych wiodących marek.

Czego możemy spodziewać się w Broaster Chicken w Bramie Pomorza w Chojnicach?

Przede wszystkim aromatycznego kurczaka w chrupiącej panierce. Przygotowane zestawy zadowolą każdego smakosza. Są zatem i chrupiące polędwiczki, i pikantne skrzydełka i soczyste kawałki kurczaka. Ale do tego sieć oferuje specjalne zestawy dla dzieci, świeże sałatki, oryginalne amerykańskie kanapki w wielu wersjach ( BC Burger, BC Easy, BC Fit, BC Chedar i BC Torti) oraz tradycyjne amerykańskie frytki i desery, wśród których królują ulubione za oceanem shake i lody.

Broaster Chicken serwuje to co najlepsze! Skosztuj prawdziwego amerykańskiego kurczaka w Polsce! Teraz w Bramie Pomorza w Chojnicach.
< powrót