b

Choice

Choice


Czekoladowe zakochanie czyli z miłości do czekolady i nie tylko

Do Bramy Pomorza zawitała niezwykła czekoladziarnia CHOICE, gdzie podawana jest w wielu smakach gorąca czekolada, ręcznie robione pralinki oraz niezwykłe, kojarzące się ze smakiem dzieciństwa, wytwarzane wg oryginalnych receptur lody.

Choice, jak chocolate & ice cream, to co prawda angielskie słowo choice czyli wybór i mimo, ale ta słodka firma jest całkowicie polskim przedsięwzięciem.

Marka charakteryzuje się kilkoma pomysłami, o które trudno u konkurencji. Przede wszystkim swoją produkcję opiera na całkowicie naturalnych produktach, które przygotowywane są w bezpośrednim kontakcie z klientem. Widać więc doskonale z czego robione są praliny, lody i odświeżające napoje.

- Choice powstało z miłości do czekolady, bo w czekoladzie jest magia, która oczarowuje i zmienia sposób patrzenia na świat. Ręcznie robione praliny mają czasami zaskakujące smaki, łączące na przykład delikatną słodycz z ostrym chili albo gorzkimi migdałami, dlatego w ich przygotowanie wkładamy całe serce – mówią cukiernicy marki . - Nie mamy nic do ukrycia, wszystko powstaje na oczach klienta, tak mieszamy czekoladę, dodajemy orzechy, migdały, marcepan, czy suszone śliwki. Do lodów używamy świeżej śmietany i pełnego mleka, świeżych owoców i prawdziwej czekolady, jest i miód i karmel. Wszystko naturalne, zdrowe i smaczne – podkreślają.

Czekolada Choice pochodzi z Belgii, niekoronowanej królowej pralin i czekoladek. Natomiast kawa z Portugalii, gdzie temu napojowi poświęca się czas i serce. Kawa palona jest tam wolniej, w niższej temperaturze, a wszystko po to, by wydobyć nie tylko gorycz, tak charakterystyczną dla kawy, ale i cały bukiet smaków ziemi, owoców i lasu.

- Nasze lody produkowane są bez sztucznych dodatków, barwników i polepszaczy. Wyeliminowaliśmy nawet rafinowany biały cukier – surowiec wydawałoby się tak oczywisty w lodach. Zamiast tego znajdziecie tu cukier trzcinowy – zdrowszy i smaczniejszy – zapewniają cukiernicy Choice.

No dobrze, ale przecież nawet najlepsze składniki same się nie przygotują...

Wyróżnikiem Choice'a są robione ręcznie, na miejscu, czekoladki. Każdy, kto przyjdzie do Bramy Pomorza, może bez skrępowania podglądać pracę cukierników - czekoladziarzy. A potem oczywiście delektować się niepowtarzalnym smakiem...
< powrót