b

Sala Zabaw HonoluluNajmłodsze dzieci mogą bawić się w strefie malucha, którą wyposażyliśmy w bujaczki, chodziki, domki, mini basenik z piłeczkami odpowiedni już dla kilkumiesięcznych szkrabów. Do dyspozycji dzieci oddajemy dwie wydzielone sale, przypominające bajkowy świat, w których organizujemy urodziny spełniając dziecięce marzenia. Projektując naszą sale zabaw zwróciliśmy uwagę na najdrobniejsze szczegóły, aby dzieci czuły się u nas jak w bajce. Wystrój lokalu ma sprawić, że jest ono miejscem wyjątkowym dla dzieci. Pragniemy aby dzieci czuły się u nas swobodnie, żeby wyzwalały swoje emocje i energię, które mogą natychmiast spożytkować podczas szaleństw w “Małpim Gaju”.

Lokal został wyposażony w recepcję. Ewidencja dzieci prowadzona jest przez system elektroniczny. Dziecko nie ma możliwości samowolnego opuszczenia sali. Posiadamy własną niezależną od Galerii toaletę. Wyposażenie naszej sali zabaw posiada niezbędne atesty bezpieczeństwa i PPOŻ. Lokal jest klimatyzowany i posiada monitoring (dzieci podczas zabawy oraz pobytu w pokoikach urodzinowych są obserwowane przez personel).

Serwujemy słodycze, napoje i kawę.

Prowadzimy również usługę niani, dzięki czemu mogą Państwo w spokoju skorzystać z oferty kina, czy sąsiadujących z nami restauracji.Sala zabaw Honolulu to nasza propozycja spędzenia wolnego czasu dla dzieci i ich opiekunów w tropikalnym klimacie: słońce, plaża, tropikalne soki oraz naszyjniki z kwiatów i taniec to najpowszechniejsze skojarzenia związane z Hawajami.

Chociaż nie każdy z nas może wybrać się na te rajskie wyspy, to wizyta w sali zabaw Honolulu, może wiernie odzwierciedlić klimat odległych lądów. W każdym momencie, gdy chcemy w nieco mniej standardowy sposób pobawić się z rodziną czy przyjaciółmi proponujemy wizytę w naszej sali zabaw. To doskonałe miejsce, gdzie nawet w środku zimy można poimprezować w gorącej atmosferze przy dźwiękach wesołej muzyki.

Wystrój sali , grafika na ścianach, miły personel sprawią, że nasi Klienci poczują się w Honolulu jak turyści w gorących tropikach.”

< powrót