Prezentowa akcja urodzinowa w Monnari!

W świecie mody, pewne marki wyróżniają się nie tylko swoją niepowtarzalną estetyką, ale również długą i bogatą historią. Jednym z takich triumfujących brandów jest Monnari – synonim niepowtarzalnego designu i elegancji, która przetrwała przez lata. W związku z jubileuszem 25-lecia, marka Monnari przygotowała coś specjalnego dla swoich klientów – akcja prezentowa odbywa się we wszystkich salonach stacjonarnych w całej Polsce!

Marka Monnari swoją przygodę rozpoczęła u schyłku lat 90’tych, jako niewielka, łódzka firma specjalizująca się w produkcji bluzek. Z czasem rozwinęła się i stała ogólnopolskim brandem dla pewnych siebie kobiet! Od 25 lat nie zmieniło się jedno: Monnari od samego początku wyznawało zasadę, że moda to nie tylko ubrania – to sposób, w jaki wyrażamy siebie i naszą wyjątkowość.

Monnari zainspirowane siłą kobiet, od 25 lat swojej działalności, chce eksponować kobiecą unikalność. Oferowane przez firmę kolekcje pozwalają wyrazić własny styl i wyjątkowość. Firma daje kobietom narzędzia do wyrażania siebie – od klasycznych, eleganckich kreacji po nowoczesne projekty tworzone w duchu zmieniających się trendów. Wszystko po to, aby każda z Was mogła czuć się wyjątkowo.

Odbierz swój urodzinowy prezent od Monnari

Obchodząc swoje urodziny, Monnari chce podziękować klientom za długotrwałe wsparcie i zaufanie. Dlatego przygotowała wyjątkową akcję. To doskonała okazja, by skorzystać z oferty Monnari i zdobyć fantastyczne prezenty.

Przy zakupach za minimum 200 zł: Wybierz jeden z breloków z funkcją ładowania.

Przy zakupach za minimum 1000 zł: Otrzymasz kartę podarunkową o wartości 100 zł, którą możesz wykorzystać na zakupy lub podarować komuś bliskiemu.

Monnari obdaruje Cię również voucherem na eleganckie walizki, które sprawdzą się doskonale w podróżach, a do każdych zakupów otrzymasz torbę shopper za 1zł!

Zapraszamy do odwiedzenia nowego salonu Monnari w C.H Brama Pomorza i do skorzystania z urodzinowej akcji, która potrwa do 18 listopada! 

Na skróty

Godziny otwarcia
Godziny otwarcia

Kontakt
Kontakt


Plan centrum


Lokalizacja
Lokalizacja